Nabídka volných míst

Zrušit filtr
Zobrazuje se z 4 příležitostí
 • Služební poměr Na dobu určitou

  NPO - Ministerský rada – administrátor/administrátorka Národního plánu obnovy, odbor správy programů, MMR_1273

  Termín pro podání žádosti:23. 11. 2023 - 02. 12. 2023

  Co nabízíme: Mimořádnou příležitost spolupracovat na implementaci progresivního nástroje Národního plánu obnovy – v rámci dané pozice budete zajišťovat vyhlašování příslušných výzev, hodnocení a výběr projektů a jejich následnou správu. Budete důležitou součástí procesu, jehož výsledkem bude realizace mnohých užitečných projektů zlepšujících život v ČR. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 30.780 Kč do 45.420 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Služební místo je financováno z Národního plánu obnovy, subkomponenty 4.1.4 Zefektivnění a posílení implementace NPO v gesci MMR. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v lednu 2024.

 • Služební poměr Na dobu určitou

  Vedoucí oddělení RESTART, odbor strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení, MMR_875

  Termín pro podání žádosti:21. 11. 2023 - 01. 12. 2023

  Co nabízíme: Zajímavou a rozmanitou činnost při řízení oddělení se 4 podřízenými zaměstnanci. Řízení oddělení zaměřeného na rozvoj strukturálně postižených regionů v odboru strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení v přímé podřízenosti ministra. Vedení a koordinaci Strategie RE:START, Plánu spravedlivé a území transformace a implementace Operačního programu spravedlivá transformace. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 30.780 Kč do 45.420 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), příplatek za vedení (11.000 Kč) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu (vítáno zaměření na Regionální rozvoj; Mezinárodní vztahy; Ekonomii a další zaměření navazující na uvedené oblasti). Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v lednu 2024.

 • Služební poměr Na dobu určitou

  NPO - vrchní ministerský rada koordinátor metodik /koordinátorka metodička, MMR_1319, oddělení koncepce dostupného bydlení

  Termín pro podání žádosti:09. 11. 2023 - 29. 11. 2023

  Co nabízíme: Rozmanitou činnost analytika pro přípravu koncepčních a legislativních podkladů v oblasti sociálního a dostupného bydlení. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 34.840 Kč do 51.530 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Služební místo je financováno z Národního plánu obnovy, subkomponenty 2.10. Dostupné bydlení. Co očekáváme: vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 41. Bydlení, územní plánování a stavební řád. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v lednu 2024 nebo dle dohody.

 • Služební poměr Na dobu neurčitou

  EU fondy – vedoucí týmu pro přípravu a řízení strategie využití fondů EU v ČR, MMR_886

  Termín pro podání žádosti:07. 11. 2023 - 28. 11. 2023

  Co nabízíme: Zajímavou a rozmanitou činnost při řízení oddělení s 8 podřízenými zaměstnanci. Chcete se podílet na budoucím směřování ČR, pracujete rádi s lidmi a jste fanda do evropských fondů? Pojďte pracovat k nám na NOK! Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 34.840 Kč do 51.530 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), příplatek za vedení (13.000 Kč), osobní a motivační příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu a znalost anglického jazyka odpovídající alespoň 2. úrovni (stupni). Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup 1. ledna 2024 nebo dle dohody.

Další příležitosti

©2023 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena