Nabídka volných míst

Zrušit filtr
Zobrazuje se z 13 příležitostí
 • Služební poměr Na dobu neurčitou

  Ministerský rada – administrátor/administrátorka národních programů, oddělení správy národních programů I., odbor správy programů, MMR_323

  Termín pro podání žádosti:11. 12. 2023 - 21. 12. 2023

  Co nabízíme: Staňte se důležitou součástí týmu, který připravuje národní dotační programy, vyhlašuje jejich výzvy, zajišťuje hodnocení podaných žádostí a správu podpořených projektů. Národní dotační programy přispívají k rozvoji obcí a regionů ČR, přidejte se k nám a pomozte nám nastavovat a realizovat dotační programy tak, aby byly co nejpřínosnější. Pokud mezi Vaše vlastnosti patří spolehlivost, pečlivost, iniciativnost a schopnost pracovat v týmu, není nad čím váhat. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 30.780 Kč do 45.420 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oborech 1. Finance a 39. Regionální rozvoj. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup 15. ledna 2024 nebo dle dohody.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  NPO – Referent/referentka společné státní správy a samosprávy, odbor strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení, oddělení urbánní politiky a strategií, MMR_1358

  Termín pro podání žádosti:08. 12. 2023 - 23. 12. 2023

  Co nabízíme: Zajímavou a pestrou činnost při spolupráci na plnění milníků Národního plánu obnovy a dalších strategických dokumentů urbánní politiky. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 29.410 Kč do 43.370 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Pracovní místo je financováno z Národního plánu obnovy, komponenty 4.4. Zvýšení efektivity veřejné správy. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Praxe v oblasti udržitelného rozvoje a strategického plánování vítána. Bližší informace jsou uvedeny v inzerátu. Předpokládaný nástup v lednu 2024 nebo dle dohody.

 • Služební poměr Na dobu neurčitou

  Ministerský rada – administrátor/administrátorka a metodik/metodička národních dotací, oddělení metodiky a monitoringu, odbor správy programů, MMR_350

  Termín pro podání žádosti:08. 12. 2023 - 22. 12. 2023

  Co nabízíme: Nabízíme možnost zajímavého uplatnění v oblasti správy národních dotací, které zahrnuje činnosti od metodického nastavení postupů, přes administraci podpořených akcí, až po jejich monitoring a vyhodnocení. Staňte se důležitou součástí soukolí přispívajícího k rozvoji území, i díky Vašemu přičinění se bude žít v obcích a regionech naší země lépe. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 30.780 Kč do 45.420 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Očekáváme spolehlivost, iniciativní přístup, samostatnost a týmového ducha. Praxe ve správním řízení, rozpočtových pravidlech, veřejné podpoře a v oblasti veřejných zakázek je vítána. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 1. Finance. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup 15. ledna 2024 nebo dle dohody.

 • Služební poměr Na dobu určitou

  NPO – Ministerský rada – rozpočtář/rozpočtářka v oddělení podpory a financování programů, odbor rozpočtu, MMR_1297

  Termín pro podání žádosti:08. 12. 2023 - 22. 12. 2023

  Co nabízíme: Do týmu rádi přivítáme komunikativní/ho, iniciativní/ho kolegyni/kolegu - nabízíme pozici s pestrou pracovní náplní při zajišťování administrace výdajů a příjmů v oblasti Národního plánu obnovy – komponent v gesci MMR a jistotu stabilního zaměstnavatele. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 30.780 Kč do 45.420 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Služební místo je financováno z Národního plánu obnovy, subkomponenty 4.1.4 Zefektivnění a posílení implementace NPO v gesci MMR. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 1. Finance. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup 15. ledna 2024 nebo dle dohody.

 • Služební poměr Na dobu určitou

  NPO – Ministerský rada – rozpočtář/rozpočtářka v oddělení rozpočtové kapitoly, odbor rozpočtu, MMR_1296

  Termín pro podání žádosti:08. 12. 2023 - 22. 12. 2023

  Co nabízíme: Do týmu rádi přivítáme komunikativní/ho, iniciativní/ho kolegyni/kolegu - nabízíme pozici s pestrou pracovní náplní při zajišťování administrace výdajů a příjmů v oblasti Národního plánu obnovy – komponent v gesci MMR a jistotu stabilního zaměstnavatele. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 30.780 Kč do 45.420 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Služební místo je financováno z Národního plánu obnovy, subkomponenty 4.1.4 Zefektivnění a posílení implementace NPO v gesci MMR. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 1. Finance. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup 15. ledna 2024 nebo dle dohody.

 • Služební poměr Na dobu určitou

  Ministerský rada v oddělení RESTART, odbor strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení, MMR_1363

  Termín pro podání žádosti:07. 12. 2023 - 14. 12. 2023

  Co nabízíme: Možnost podílet se na implementaci vládní strategie RE:START. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 30.780 Kč do 45.420 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.gov. cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v únoru 2024.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  Koordinátor/koordinátorka evropských urbánních programů a agend, odbor strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení, oddělení urbánní politiky a strategií, MMR_314

  Termín pro podání žádosti:05. 12. 2023 - 20. 12. 2023

  Co nabízíme: Zajímavou a pestrou činnost koordinátora evropských urbánních programů a agend. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 34.840 Kč do 51.530 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), osobní a motivační příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením ekonomickým nebo přírodovědným a znalost anglického jazyka odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni). Bližší informace jsou uvedeny v inzerátu. Předpokládaný nástup v lednu 2024 nebo dle dohody.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  Právník/právnička, odbor legislativně právní, oddělení právní, MMR_659

  Termín pro podání žádosti:05. 12. 2023 - 27. 12. 2023

  Co nabízíme: Zajímavou a různorodou činnost v oblasti práva občanského a správního. Možnost podílet se na posuzování smluv uzavíraných ministerstvem, zastupovat ministerstvo před soudy nebo řešit právní dotazy související s agendou ministerstva. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 34.840 Kč do 51.530 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu s právním zaměřením a znalost cizího jazyka odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni). Bližší informace jsou uvedeny v inzerátu. Předpokládaný nástup v lednu 2024 nebo dle dohody.

 • Služební poměr Na dobu určitou

  NPO - Vrchní ministerský rada - koordinátor/koordinátorka implementace Národního plánu obnovy , MMR_957

  Termín pro podání žádosti:04. 12. 2023 - 15. 12. 2023

  Co nabízíme: Nepromeškejte příležitost rozvíjet kariéru na Ministerstvu pro místní rozvoj – staňte se součástí týmu lidí, který je zodpovědný za koordinaci implementace Národního plánu obnovy na ministerstvu. Budete se podílet na zajištění chodu Národního plánu obnovy a jeho metodickém vedení. Máte jedinečnou příležitost být důležitou součástí procesu, jehož výsledkem bude realizace mnohých užitečných projektů zlepšujících život v ČR. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 34.840 Kč do 51.530 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Služební místo je financováno z Národního plánu obnovy, subkomponenty 4.1.4 Zefektivnění a posílení implementace NPO v gesci MMR. Co očekáváme: vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v lednu 2024.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  NPO - Vedoucí oddělení analýz a hodnocení dopadů regulace, odbor strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení, oddělení analýz a hodnocení dopadů regulace, MMR_1351

  Termín pro podání žádosti:01. 12. 2023 - 16. 12. 2023

  Co nabízíme: Zajímavou a rozmanitou činnost při řízení nově vznikajícího oddělení se 4 podřízenými zaměstnanci v rámci sítě analytických útvarů na různých ministerstvech, zaměřeného na vyhodnocování dopadů legislativy v klíčových agendách ministerstva v odboru strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení v přímé podřízenosti ministra. Možnost nastavovat novou agendu ve spolupráci s odbornými útvary ministerstva a spolupracovat s obdobnými týmy na jiných resortech a Úřadu vlády. Odměňování v 15. platové třídě (tarifní plat od 34.340 Kč do 50.770 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), příplatek za vedení (13.000 Kč) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Pracovní místo je financováno z Národního plánu obnovy, komponenty 4.4 Zvýšení efektivity veřejné správy. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu, vítány společenskovědní obory s důrazem na kvantitativní a kvalitativní výzkumné metody. Znalost anglického jazyka odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni). Minimálně 3 roky práce ve vedoucí pozici. Zkušenosti s analytickými nebo evaluačními činnostmi, vítány předchozí zkušenosti s působením ve veřejné správě. Bližší informace jsou uvedeny v inzerátu. Předpokládaný nástup od ledna 2024 nebo dle dohody.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  NPO - Referent/referentka společné státní správy a samosprávy, oddělení analýz a hodnocení dopadů regulace, MMR_1352; MMR_1353; MMR_1354; MMR_1355

  Termín pro podání žádosti:01. 12. 2023 - 16. 12. 2023

  Co nabízíme: Zajímavou a rozmanitou činnost v nově vznikajícím analytickém oddělení v rámci sítě analytických útvarů na různých ministerstvech. Možnost nastavování metodik a realizaci vyhodnocování dopadů legislativy v klíčových agendách ministerstva v odboru strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení v přímé podřízenosti ministra. Možnost nastavovat novou agendu ve spolupráci s odbornými útvary ministerstva a spolupracovat s obdobnými týmy na jiných resortech a Úřadu vlády. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 31.770 Kč do 46.910 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Pracovní místo je financováno z Národního plánu obnovy, komponenty 4.4 Zvýšení efektivity veřejné správy. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu, vítány společenskovědní obory s důrazem na kvantitativní a kvalitativní výzkumné metody. Znalost anglického jazyka odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni). Praxe na analytické pozici výhodou. Zkušenosti s analytickými nebo evaluačními činnostmi. Bližší informace jsou uvedeny v inzerátu. Předpokládaný nástup od ledna 2024 nebo dle dohody.

 • Služební poměr Na dobu neurčitou

  Vrchní ministerský rada - manažer/manažerka kybernetické bezpečnosti, MMR_746

  Termín pro podání žádosti:30. 11. 2023 - 15. 12. 2023

  Co nabízíme: Profesně zajímavá, samostatná a kreativní práce v přímé podřízenosti ministra pro místní rozvoj. Možnost být součástí komunity manažerů kybernetické bezpečnosti veřejné správy. Široké možnosti dalšího vzdělávání dle potřeb. Jedná se o tzv. klíčové služební místo. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat 56.680 Kč) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu, způsobilost mít přístup k utajovaným informacím stupně utajení „Důvěrné“ (o prověrku lze požádat dodatečně) a praxe v oblasti kyberbezpečnosti dle vyhlášky o kybernetické bezpečnosti č. 82/2018 Sb., a to po dobu nejméně 3 let nebo po dobu 1 roku za podmínky ukončeného VŠ vzdělání. Na služebním místě budete vykonávat službu v oborech 28. Informační a komunikační technologie a 60. Ochrana osobních údajů. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v prosinci 2023.

 • Dozorčí rada Národní rozvojové banky, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici člena/členky představenstva pro úsek finance a řízení rizik

  Termín pro podání žádosti:28. 11. 2023 - 11. 12. 2023

  Dozorčí rada Národní rozvojové banky, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici ČLENA/ČLENKY PŘEDSTAVENSTVA PRO ÚSEK FINANCE A ŘÍZENÍ RIZIK Požadavky a předpoklady viz níže, termín pro podání přihlášek 11.12. 2023 ve 12:00 hod.

Další příležitosti

©2023 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena