Pozvánka na konferenci Projektu TSI 12. června 2024 do Sokolova

30. 05. 2024 | ČR

Pozvánka na závěrečné setkání projektu technické asistence (TSI) „Podpora implementace spravedlivé transformace v České republice“

Ve spolupráci s Generálním ředitelstvím Evropské komise pro podporu strukturálních reforem (DG REFORM) a Generálním ředitelstvím pro regionální a městskou politiku (DG REGIO) Vás srdečně zveme na závěrečnou akci projektu „Podpora implementace spravedlivé transformace v České republice“.

Konference se uskuteční prezenčně i online, a to ve středu 12. června 2024 od 13:00 do 16:00 hodin. Prezenčně se bude konat na Městském úřadě v Sokolově (Zastupitelský sál, místnost A.1.11, 1. patro).

Projekt TSI skrze své aktivity sehrál významnou roli v usnadnění procesu transformace českých uhelných regionů. Jeho hlavním cílem bylo podpořit implementaci Fondu pro spravedlivé transformaci, který je v České republice využíván prostřednictvím OP Spravedlivá transformace (OPST) a řízen Ministerstvem životního prostředí.

Součástí akce bude prezentace výsledků projektu a diskuse o dalších krocích a možných směrech činností, které by mohly být realizovány po ukončení projektu. Podrobný program konference je k dispozici ZDE.

Prosíme o registraci Vaší účasti do úterý 4. června 2024 na odkazu ZDE. Vezměte prosím na vědomí, že v případě online účasti Vám bude odkaz zaslán e-mailem po registraci.

Těšíme se na Vaši účast!

Tento projekt je financován Evropskou unií prostřednictvím nástroje technické podpory, který spravuje Generální ředitelství Evropské komise pro podporu strukturálních reforem.

Foto: Z workshopu TSI v ÚK

Mohlo by vás zajímat

Všechny aktuality

Výběrová řízení na služební a pracovní místa do týmu RESTART

11. 06. 2024 | ČR

Do našeho pracovního týmu RESTART, v odboru strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení v Ministerstvu pro místní rozvoj, hledáme nové kolegy nebo kolegyně.

Pozvánka na konferenci Projektu TSI 12. června 2024 do Sokolova

30. 05. 2024 | ČR

Pozvánka na závěrečné setkání projektu technické asistence (TSI) „Podpora implementace spravedlivé transformace v České republice“

Webinář - Příprava 6. Akčního plánu Strategie RE:START

15. 05. 2024 | ČR

Dovolujeme si Vás pozvat na webinář k přípravě 6. aktualizace Akčního plánu Strategie RE:START.

Setkání se zástupci MMR

06. 05. 2024 | ČR

Pozvánka na "Setkání se zástupci Odboru strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení Ministerstva pro místní rozvoj", které proběhne dne 24.května 2024 od 10:00 hodin v zastupitelském sále na Krajském úřadě Karlovarského kraje, ul. Závodní 353, 360 06 Karlovy Vary.

Region je jako operační systém. Když se zasekne,
potřebuje Restart.

Jedině tak lze znovu a lépe nastavit všechny důležité funkce a služby.